Szczepaniak - kancelaria prawno-patentowa

Kancelaria skupia doświadczonych i wszechstronnie wykształconych prawników działających wspólnie, w celu najkorzystniejszego zabezpieczenia interesów Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysoką jakość usług.

By obsługa prawna miała charakter kompleksowy i sprawny Kancelaria współpracuje również z adwokatami, rzecznikami patentowymi a także notariuszem.

Kancelaria zapewnia nadto Klientom pomoc zagranicznych kancelarii prawnych oraz rzecznikowskich.

Bartosz Szczepaniak

Radca prawny, rzecznik patentowy

Bartosz jest założycielem Kancelarii SZCZEPANIAK Kancelaria Prawno – Patentowa. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych studiów prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim. Rzecznik patentowy i Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Autor publikacji dotyczących ochrony praw własności intelektualnej.

Posiada bogate doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej oraz biurze patentowym, gdzie zajmował się bieżącą obsługą przedsiębiorców w zakresie własności intelektualnej.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem patentowym, prawem znaków towarowych i czynów nieuczciwej konkurencji., w tym w zgłaszaniu znaków towarowych oraz wzorów w Urzędzie Patentowym RP oraz OHIM, prowadzeniu postępowań przed Urzędem patentowym RP, sądami administracyjnymi, powszechnymi, polubownymi.

Marcin Sanner

prawnik

Marcin jest Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców i podmiotów z sektora finansów publicznych. Uczestniczył w wielu konferencji krajowych oraz zagranicznych związanych ze zgłębianymi przez Niego dziedzinami prawa.

W naszej Kancelarii zajmuje się wybranymi zagadnieniami z zakresu prawa własności przemysłowej i prawa farmaceutycznego. Zakres jego zainteresowań obejmuje również zagadnienia związane z domenami internetowymi (doradztwo, rejestrowanie, cesje, sprawy sporne), koordynuje prowadzenie spraw przed Sądem Polubownym ds. Domen Internetowych przy PIIT i Sądem Arbitrażowym (ADR) w Pradze, zajmuje się badaniami oraz przygotowywaniem opinii na temat zdolności rejestrowej znaków towarowych.

Kontakt

Gdańsk
ul. Batorego 32C/9
80-251, Gdańsk
kom. (+48 ) 609 363 999
Grudziądz
ul. Śniadeckich 82/21
86-300, Grudziądz
kom. (+48 ) 609 363 999
tel. (+48 ) 56 696 80 11
fax. (+48 ) 58 718 00 66